recepcja@ostojarycerka.pl   +48 660 951 775

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 2-18 Dziecko
-
+
wybierz
Sprawdź dostępność
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
Atrakcje

Trasy narciarskie

Besid Żywiecki oferuje wspaniałe warunki do uprawiania narciarstwa. W regionie znajduje się wiele ośrodków narciarskich. Najbliższy wyciąg narciarski znajduje się w Rajczy - Wyciąg Skipark24. Jest to wyciąg orczykowy na stoku o średnim stopniu trudności, który znakomicie nadaje się do nauki jazdy na nartach i na snowboardzie. Wyciąg jest czynny do późnych godzin wieczornych dzięki sztucznemu oświetleniu.

W pobliżu znajduje się również stacja narciarska Zwardoń SKI oferujący w sumie 12 km tras o różnym stopniu trudności oraz koleją linową z czteroosobowymi kanapami.

Natomiast niecałe 20 km dalej po stronie słowackiej na narciarzy czeka prawdziwy raj - ośrodek narciarski Snowparadise na stokach Wielkiej Raczy. Swoje miejsce pośród pięknej natury znajdą tu wszyscy amatorzy narciarstwa i turystyki od początkujących aż do tych najbardziej wymagających. W ośrodku znajdują się wyciągi krzesełkowe 4 osobowe i wyciąg 6-krzesełkowy w kombinacji z 8-kabinami, z całkowitą przepustowością prawie 10 000 osób na godzinę. Regularnie ratrakowane trasy zjazdowe mają długości 14 km i wszystkie wyposażone są w sprzęt do zaśnieżania, dzięki czemu ośrodek jest czynny nawet w przypadku braku śniegu naturalnego.

Narciarzy może zainteresować również stacja narciarska Pilsko w Korbielowie oferująca 10 km tras narciarskich.

Ciasteczka Cookies i polityka prywatności